TEKNOLOJİ ODAKLI
KRİTİK TESİSLER

Çağın teknolojisi ileri mühendislik yetenekleriyle birleşiyor ve geleceğin kritik tesisleri Serban kalitesiyle yükseliyor.

ANAHTAR TESLİM VERİ MERKEZLERİ

Projeniz için ihtiyacınız olan her hizmet tek çatı altında.

ANAHTAR TESLİM VERİ MERKEZLERİ

Yeni çağın en büyük hazinesi "VERİ"

İşletmenizin bilgi teknolojileri operasyonlarını ve ekipmanlarını merkezi hale getirerek veri toplama, işleme ve dağıtımına olanak sağlamak için modern bir veri merkezine geçiş yapabilir ve büyümenizi sürdürerek, riskleri azaltabilirsiniz.

Serban uluslararası standartlarda veri merkezi projelerini hayata geçirirken, ihtiyaçlarınıza özel en verimli ve en iyi tasarımlı çözümleri sunar. Uçtan uca proje yönetimi anlayışıyla; fizibilite çalışmalarından proje yönetimine, tasarımdan uygulamaya ve sorunsuz entegrasyondan devreye almaya kadar geniş kapsamlı hizmet vererek, çağdaş yapılar inşa eder.

DETAYLI BİLGİ
Serban Veri Merkezi
Serban Veri Merkezi
Serban Veri Merkezi
Serban Veri Merkezi
Serban Veri Merkezi
Serban Veri Merkezi
Serban Veri Merkezi
Serban Veri Merkezi

PLANLAMA

Bütünsel planlama yaklaşımı ile tüm proje sürecini şeffaf bir şekilde yönetir ve temel ihtiyaçlarınızı belirleyerek tam kapsamlı, akılcı çözümler sunar.

Projenin başından sonuna her aşamasını sizle paylaşarak, öngörülebilen bir plan dahilinde ilerler ve kötü sürprizlere geçit vermez.

TASARIM

Güvenli, estetik, özgün tasarımlarla projelerinizi prestijli ve karlı bir yatırıma dönüştürür.

Serban’ın alanında uzman, profesyonel ekibi projenizin tüm fizibilite çalışmalarını yaparak, beklentileriniz doğrultusunda en ekonomik ve en uygun tasarımı gerçekleştirir.

UYGULAMA

Serban proje ve uygulama alanlarında sunduğu kaliteli hizmetle, sektörde fark yaratarak modern, sürdürülebilir ve kalıcı yapılar inşa eder.

Proje ve tasarım ekibinden onayın alınmasıyla elektrik, mekanik, inşaat ve mimari işlerin yapım süreci başlatır ve birbirine koordineli çalışan ekibiyle projeyi belirlenen standartlar doğrultusunda hayata geçirir.

YÖNETİM

Serban, sahip olduğu bilgi birikimi ve kalifiye kadrosuyla fonksiyonel ve akılcı bir yönetim prensibiyle çalışır.

Projenin hayat döngüsü boyunca tüm süreçler arasındaki koordinasyonu sağlar ve ön görülen başarıya ulaşılmasını hedefler.

250k
PROJE ALANI
20k
BEYAZ ALAN
70k
kW
KURULU GÜÇ