1

Bina Yönetim Sistemi

Projelerinizdeki her türlü ekipmanın tek merkezden yönetilmesini sağlayarak maksimum verimlilik ve minimum maliyet taahhüt ediyoruz.

2

Mühendislik Tasarımı

Hayal ettiğiniz projelerinizi yeni teknolojilerimiz ve bilgi birikimimiz ile harmanlıyor ve size zamanın ruhuna uygun özel tasarımlar sunuyoruz.

3

Profesyonel Danışmanlık

Etkili ve tecrübeli profesyonel ekiplerimiz ile her zaman güvenilir bir çözüm ortağı olarak yanınızdayız.

ANAHTAR TESLİM VERİ MERKEZLERİ

İşletmenizin bilgi teknolojileri operasyonlarını ve ekipmanlarını merkezi hale getirerek, büyük ölçeklerde veri toplama, işleme ve dağıtılmasına olanak sağlamak için modern bir veri merkezine geçiş yapabilir ve büyümenizi sürdürerek, riskleri azaltabilirsiniz.

Serban olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda, uluslararası standartlarda en verimli ve en iyi tasarımlı veri merkezi projelerini hayata geçiriyoruz. Etkin kaynak kullanımı, ileri teknolojiler ve partner şirketlerimizle veri merkezi projeniz için uçtan uca çözümler sunuyor ve fizibilite çalışmalarından proje yönetimine, tasarımdan uygulamaya, sorunsuz entegrasyon devreye almaya kadar geniş kapsamlı hizmet veriyoruz.

data center serban
data center serban

YENİ ÇAĞIN EN BÜYÜK HAZİNESİ VERİ

Anahtar teslim veri merkezleri inşa ediyor ve alanında uzman profesyonel kadromuzla ihtiyaçlarınızı dinliyor, size ve yatırım bütçenize en uygun projeyi tasarlıyor ve tüm süreçleri tek elden yürüterek projenizin başından sonuna sorunsuz bir şekilde hayata geçmesini sağlıyoruz.

BİLGİ AL